Ječanski Jovana, Jeftenić Filip i Kovačev Uroš nalaze se na letnjem kampu mladih plivača Plivačkog saveza Vojvodine koji se održava u Bečeju od 26.06. do 01.07.2013. godine.
June 28, 2013
Jovana i Jelena u San Marinu
Jovana Đurić i Jelena Ječanski su otputovale u San Marino kao članice kadetske reprezentacije Srbije koja će učestvovati na Comen Kupu od 29. do 30.06.2013. Plivačice našeg kluba će nastupiti u sledećim disciplinama:
- Jovana Djurić - 200m, 400m i 800m slobodno, u štafetama 4x100m slobodno i 4x200m slobodno
- Jelena Ječanski - 200m i 400m mešovito i 800m slobodno, u štafetama 4x100m mešovito, 4x100m slobodno i 4x200m slobodno.
Startne liste i rezultati uživo
Trofej Beograda
U Beogradu na bazenu SC "Milan Gale Muškatirović" 22. i 23.06.2013. održan je tradicionalni medjunarodni plivački miting "Trofej Beograda 2013" uz učešće 340 takmičara iz 53 kluba iz Hrvatske, Slovenije, Bugarske, Rusije, Grčke, Crne Gore, Makedonije, Bosne i Hercegovine i Srbije.
Naši takmičari su pokazali odličnu formu i osvojili 10 medalja:
- Đurić Jovana - 3 zlatne medalje: na 200m, 400m i 800m slobodno
- Čolaković Ivona - zlatnu medalju na 200m ledjno
- Ječanski Jelena - 2 srebrne medalje na 200m slobodno i 400m mešovito i 2 bronzane medalje: na 800m slobodno i 400m mešovito u apsolutnoj konkurenciji
- Jeftenić Ana - 2 bronzane medalje: na 200m mešovito i 200m delfin
Ratkov Nikola i Čolaković Marina su isplivali svoje najbolje rezultate.
Humanitarni plivački miting u Vrbasu
22.06.2013. u Vrbasu održan je humanitarni plivački miting "Život" čiji su organizatori bili PK "Vrbas" iz Vrbasa, Udruženje gradjana "Multiart" iz Vrbasa i Udruženje za borbu protiv retkih bolesti "Život" iz Novog Sada. Sva prikupljena sredstva od startnina i prodatih ulaznica do 12 časova su uplaćena na namenski račun za decu obolele od Batenove bolesti.
Na takmičenju je nastupilo 204 plivača iz 13 klubova, a medju njima i naš klub sa 18 takmičara koji su osvojili 34 medalje (19 zlatnih, 12 srebrnih i 3 bronzane)
- Ječanski Jovana - 3 zlatne medalje: na 50m ledjno, 50m slobodno i 200m mešovito
- Kekić Dejana - 3 zlatne medalje: na 50m delfin, 50m slobodno i 200m mešovito
- Čolaković Marina - 3 zlatne medalje: na 100m ledjno, 100m slobodno i 200m mešovito
- Čolaković Ivona - 2 zlatne medalje: na 100m delfin i 100m slobodno
- Braun Kristina - zlatnu medalju na 50m ledjno i 2 srebrne: na 50m slobodno i 200m mešovito
- Horvat Ana - srebrnu na 50m slobodno
- Gospić Ivana - srebrnu na 50m slobodno
- štafeta (Čolaković Marina, Ječanski Jovana, Kekić Dejana, Čolaković Ivona) - zlatna medalja na 4x50m mešovito
- Vukanić Vukašin - 3 zlatne medalje: na 100m ledjno, 100m slobodno i 200m mešovito
- Pantić Aleksa - zlatnu na 50m delfin i 2 srebrne: na 50m slobodno i 200m mešovito
- Kovačev Uroš - zlatnu na 200m mešovito i srebrnu na 50m ledjno
- Mihajlović Milan - zlatnu na 50m prsno i bronzanu na 200m mešovito
- Kovačev Filip - 3 srebrne medalje: na 50m ledjno, 50m prsno i 100m slobodno
- Spajić Miloš - srebrnu na 100m ledjno i bronzanu na 100m slobodno
- Živojnović Mihajlo - srebrnu na 50m delfin
- Đurić Mateja - bronzanu na 50m prsno
Marjanović Đorđe, Bašić Ilija i Vukanić Ivan su takodje ostvarili zapažene rezultate isplivavši svoja najbolja vremena.
June 16, 2013
Uspešna ,,Prva Trka,, SRB-OPEN KUP-a 2013
Održana je ,,PRVA TRKA,, letnjeg SRB-OPEN KUPa 2013 u Somboru 16.06. 2013god ,
plivalo se na deonici od 4.000m uz učešće 56 takmičara. U apsolutnoj ženskoj konkurenciji pobedila je:
Jelena Ječanski članica Pk,,Swim Star,, Bečej
U kategoriji dečaka od14-17godina, prvi je bio:
Bence Balzam , koji je u apsolutnom plasmanu bio četvrti.
Sledeći maraton je 14.07.2013 godine u Panoniji
plivalo se na deonici od 4.000m uz učešće 56 takmičara. U apsolutnoj ženskoj konkurenciji pobedila je:
Jelena Ječanski članica Pk,,Swim Star,, Bečej
U kategoriji dečaka od14-17godina, prvi je bio:
Bence Balzam , koji je u apsolutnom plasmanu bio četvrti.
Sledeći maraton je 14.07.2013 godine u Panoniji
June 15, 2013
,,Petnica Cup 2013,, Valjevo
U subotu 15.06.2013 godine, održan je ,,Petnica Cup 2013 ,, u Valjevu,
uz učešće 384 plivača iz 23 kluba, na ovom mitingu uspešan nastup imala su tri naša plivača:
Uroš Kovačev je bio I u disciplini 100m kraul i 50m prsno
Filip Kovačev je bio I u disciplini 50m ledjno i 50m prsno
Mateja Djurić je bio III u disciplini 50m prsno i V mesto u disciplini 50m ledjno
Ekipno je osvojeno po medaljama V mesto
uz učešće 384 plivača iz 23 kluba, na ovom mitingu uspešan nastup imala su tri naša plivača:
Uroš Kovačev je bio I u disciplini 100m kraul i 50m prsno
Filip Kovačev je bio I u disciplini 50m ledjno i 50m prsno
Mateja Djurić je bio III u disciplini 50m prsno i V mesto u disciplini 50m ledjno
Ekipno je osvojeno po medaljama V mesto
June 12, 2013
Jelena apsolutni pobednik, Bence drugi u apsolutnoj kategoriji
Jelena Ječanski je pobednik Zimske lige Srbije u daljinskom plivanju za 2013. godinu u ženskoj konkurenciji. Ona je u pet održanih kola osvojila 496 bodova i zauzela prvo mesto u konkurenciji 27 takmičarki u apsolutnoj kategoriji, kao i u kategoriji devojaka rodjenih 1999-2000. godine.
Bence Balzam, sa osvojenih 476 bodova, plasirao se na drugo mesto u apsolutnoj kategoriji (iza četiri godine starijeg Race Božidara iz Beograda), odnosno na prvo mesto u kategoriji muškaraca rodjenih 1999-2000. U muškoj konkurenciji takmičilo se više od 50 plivača iz svih krajeva naše zemlje.
Jovana i Jelena na Komen kupu
Jovana Djurić i Jelena Ječanski se nalaze na spisku kadetske reprezentacije Srbije koja će nastupiti na Komen kupu. Komen kup će se održati 29. i 30. juna 2013. godine u San Marinu. Plivačice našeg kluba će nastupiti u sledećim disciplinama:
- Jovana Djurić - 200m, 400m i 800m slobodno, u štafetama 4x100m slobodno i 4x200m slobodno
- Jelena Ječanski - 200m i 400m mešovito i 800m slobodno, u štafetama 4x100m mešovito, 4x100m slobodno i 4x200m slobodno.
Čestitamo!
June 9, 2013
Nastup za selekciju Vojvodine u Rijeci
Na medjunarodnom plivačkom mitingu "Primorje 2013 - Sv.Vid" u Rijeci (Hrvatska) koji je održan 09.06.2013 godine, kao član selekcije Plivačkog saveza Vojvodine nastupio je i plivač PK"Swim Star" Vukašin Vukanić koji je ostvario sledeće plasmane:
- 4. mesto na 100m ledjno
- 9. mesto u disciplini 50m ledjno
- 15. mesto u disciplini 100m kraul
- 16. mesto u disciplini 50m kraul
June 8, 2013
Plivački miting "Piccolo 50" Sremska Mitrovica
Plivački miting "Piccolo 50" održan je 08.06.2013. godine u Sremskoj Mitrovici, uz učešće 227 plivača iz 19 klubova.Na ovom takmičenju nastupilo je 8 plivača PK "Swim Star" koji su osvojili 11 medalja: 5 zlatnih, 1 srebrnu i 5 bronzanih medalja.
Naši plivači su postigli sledeće rezultate:
- Marina Čolaković je osvojila I mesto u disciplini 50m kraul i 50m ledjno, najbolja učesnica mitinga "Piccolo 50" po FINA bodovima
- Bence Balzam je osvojio I mesto u disciplini 50m kraul i 50 m delfin
- Filip Kovačev je osvojio I mesto u disciplini 50m prsno i III mesto na 50 m kraul
- Uroš Kovačev je osvojio II mesto u disciplini 50m ledjno i III mesto na 50m kraul
- Ivana Gospić je osvojila III mesto u disciplini 50m prsno i III mesto na 50m kraul
- Mihajlo Živojnović je osvojio III mesto u disciplini 50m prsno
- Djordje Marjanović je osvojio IV mesto u disciplini 50 m ledjno
- Mateja Djurić je osvojio IV mesto u disciplini 50m prsno
Ekipno po medaljama PK"Swim Star" je osvojio VIII mesto.
June 6, 2013
Treći na mitingu Zmaj 2013 -Novi Sad
Medjunarodni plivački miting "Zmaj" održan je 25.05.2013 u Novom Sadu. Naš klub je uspešno nastupio i osvojio ekipno treće mesto na ovom prestižnom takmičenju.Osvojeno je 25 medalja: 15 zlatnih, 6 srebrnih i 4 bronzane medalje. Postignuti su sledeći rezultati:
- Jovana Djurić je bila I na 400m kraul i 200m kraul
- Jovana Ječanski je bila I na 50m ledjno i 100m kraul
- Jelena Ječanski je bila I na 100m kraul i 200m mešovito
- Bence Balzam je bio I na100m delfin, 200m mešovito,200m delfin i II na400m kraul
- Nenad Aksin je bio I na 200m mešovito i II na 100m kraul
- Dejana Kekić je bila I na 100m kraul i II na 100m delfin
- Kristina Braun je bila I na 50m kraul i III na 50m ledjno
- Ana Jeftenić je bila I na 200m delfin
- Vukašin Vukanić je bio I na 50m kraul i II 50m i 100m ledjno i III na 100m kraul
- Milan Mihajlović je bio I na 50m kraul i III na 100m prsno
- Filip Jeftenić je bio II na 50m delfin
- Momir Slavnić je bio III na 200m kraul
- Svoja vremena popravila je Marina Čolaković, Mateja Djurić i Miomir Slavnić
Subscribe to:
Posts (Atom)